KaraDeniz Media

Karadeniz Medyasi

İki Türk sevgilisiyle çok konuşulmuştu: En çok özlediğim

Son üç yıldır Türk sevgilileriyle yaşadığı aşklarla gündemin ilk sıralarında yer alan Adriana Lima, şimdi tüm vaktini sadece çocuklarına ayırıyor. INSTAGRAM, DEPO PHOTOS, BACKGRID USA

AYLARDIR EVİNDEKoronavirüs salgını nedeniyle iş anlaşmalarını askıya alan 38 yaşındaki Lima, Miami’de Siena ve Valentina ile birlikte sosyal izolasyonu sürdürüyor.

SOSYAL MEDYADAN HAYRANLARIYLA İLETİŞİM KURUYOR

Zaman zaman spor yaparken ya da evinin havuzunda güneşlenirken çekilen pozlarını sosyal medyada paylaşan Lima, sosyal izolasyon sırasında en çok neyi özlediğini de yine aynı yoldan takipçilerine duyurdu.

EN ÇOK ÖZLEDİĞİM

Lima, koronavirüs nedeniyle girdiği sosyal izolasyonda en çok seyahat etmeyi özlediğini belirtti. Lima, Hırvatistan tatilinde çekilen bir fotoğrafını paylaşıp “yeniden seyahat etmeyi dört gözle beklediğini” belirtti. Lima yakın zamanda yeniden seyahate çıkabilmeyi umduğunu da sözlerine ekledi.

ÇOK SEYAHAT EDİYOR

Lima genellikle işleri nedeniyle hiç durmadan seyahat ediyor. Ünlü model bazen de kızlarıyla ya da arkadaşlarıyla birlikte seyahate çıkıyor.

YARDIM KAMPANYALARINDA GÖREV ALDI

Adriana Lima, koronavirüs pandemisi sürecinde yaşadığı bölgede düzenlenen yardım kampanyalarına katıldı.

KIZLARIYLA BAŞ BAŞA

Önce Metin Hara, sonra da Emir Uyar ile aşk yaşayan Lima, o zamandan bu yana yalnızlığını sürdürüyor. Victoria’s Secret firmasından emekli olan Lima, zamanının büyük bir bölümünü iki kızına ayırıyor.

İŞTE HAYATI VE SERVETİ

Peki özel yaşamını tüm meraklıların en ince ayrıntısına kadar bildiği Adriana Lima nasıl bir ailede doğdu, nasıl yetişti, nasıl keşfedildi ve buna yıllık kariyeri boyunca ne kadar servet edindi.

BREZİLYADA DÜNYAYA GELDİ

Adriana Lima, Nelson Torres ve Maria da Graça Lima’nın kızı olarak 12 Haziran 1981’de Brezilya’da Bahia’da doğdu.

DAR GELİRLİ BİR AİLENİN KIZI

Dar gelirli ve çok dindar bir ailenin kızı olarak dünyaya gözlerini açtı Lima.

ANNESİ BÜYÜTTÜ

Daha 6 aylıkken babası onu ve annesini terk etti. Baba Nelson Torres, babalığa henüz hazır olmadığını söyleyip kapıyı çarpıp dışarı çıktığında annesiyle baş başa kaldı henüz bebek olan Lima.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEYİ SEVMEZDİ

Annesi onu yalnız başına büyüttü. Aslında utangaç bir çocuk olan Lima, o dönemde fotoğraflarının çekilmesinden de hiç hoşlanmazdı.

EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ ANNESİ

Adriana Lima küçükken dans etmekten ve spor yapmaktan hoşlanırdı. Annesi de onu yeteneklerine göre yönlendirmeye çalıştı.

13 YAŞINDA KARİYERİ BAŞLADI

Lima, 13 yaşındayken sırf şaka olsun diye fotoğraflarını bir modellik ajansına gönderdi. Ama ajans onu ciddiye almış olmalı ki olumlu yanıt verdi.

YARIŞMADA BİRİNCİ OLDU

Lima, 15 yaşındayken Supermodel of Brazil yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Bu ona bir yıl sonra Supermodel of the World yarışmasına katılma hakkı kazandırdı. Bu yarışmayı ikinci olarak bitirdi Lima.

VICTORIAS SECRET KADERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Bunun üzerine eğitimini bırakıp modellik kariyerine başlamak üzere New York’a taşınmaya karar verdi. Sonrası ise çorap söküğü gibi geldi. Önce ünlü firmaların tanıtım yüzü oldu, sonra da onu şöhretin zirvesine taşıyan Victoria’s Secret yılları geldi.

ORADAN EMEKLİ OLDU

İlk kez 1999 yılında podyumuna çıktığı firmadan geçen yılki defilede jübile yaparak emekli oldu. Firmanın en uzun süre tanıtım yüzü olan ve en değerli modeli olarak moda tarihinin sayfaları arasında yerini aldı.

85 MİLYON DOLARLIK SERVET

Lima bugün tam 85 milyon dolarlık bir servete sahip. Miami’de yaşıyor, çekimler için dünyanın dört bir yanına seyahat ediyor.

GÖNÜL İLİŞKİLERİ

Adriana Lima, gönül ilişkileriyle de hep gündemde oldu. Yıllar önce, evleninceye kadar bekaretini korumak istediğini söylemesi olay olmuştu. Bunu gerçekten de yaptı.

PRENS EVLENME TEKLİF ETTİ

Kocası Marko Jaric ile evleninceye kadar sözünü tuttu. Bu evlilikten iki kız çocuk sahibi olan Lima, aldatılınca boşandı. Evliliğinden önce Lima, Liechtenstein Prensi Wenzeslaus ile yaşadığı aşkla uzun süre konuşulmuştu. Hatta Prens’in evlilik teklifini reddedince gündemdeki yerini daha da sağlamlaştırdı. Yani eğer Lima Prens’e “evet” deseydi, bugün Avrupa’nın o küçücük ülkesinde prenses olarak yaşayacaktı.

YARDIMSEVER ADRIANA

Adriana Lima, servetinin bir bölümünü hayır işlerinde kullanıyor. Doğduğu Bahia’daki bir yetimler yurduna yardım ediyor, binanın bakım ve tamir masraflarına katkıda bulunuyor.

İki Türk sevgilisiyle çok konuşulmuştu: En çok özlediğim

Show More
Bir cevap yazın