KaraDeniz Media

Karadeniz Medyasi

About

About

PaP TeaM Group raporu, Avrupa ve Asyada günlük e-ticaret faaliyetleri hakkında bilgi sunar. İstatistiksel olarak, yaptığınız hemen hemen her şeyde, şahsen, telefonda, e-postayla veya sosyal medyada stratejik bir soru sorarsanız, başarı şansınız daha yüksek.

Bir düşünün: Günde bir ek istekte bulunup yüzde 10 civarında dönüştürürseniz. Sonra her ay üç kişi size kaçırmış olurdu yararları sağlayan var aksi takdirde sormak ne istediğinize bazı doğrudan yol ile ilgili olduğundan emin olmak için gerekli, ister gelir, bir iş ilişkisi ya da sizin için önemli başka bir şey.

“Hayaller ve adanmışlık güçlü bir kombinasyondur.”

Insanlar size bir iyilik yapmak, onlar başka yapmak daha olasıdır. Kendiniz yardımcı olabileceğiniz biriyle tanıştığınızda, onun yardımını isteyin ve aynı zamanda (örneğin aynı konuşmada) sizinkini teklif edin. Başkaları size hemen yardım edemese bile hizmet etmek için bir noktaya değinin.

Aynı telefon görüşmeleri, e-postalar veya sosyal medya etkileşimleri için de geçerli. Ne istediğinizi sormak tan korkmak başarınıza ve refahınıza zarar vermektir. Eğer bu beceri eksikliği varsa, o zaman üzerinde çalışmak gerekir! Yardım istemek radikal tevazu bir şeklidir, uygulama ile ilgili herkes için inanılmaz faydalar olacak bir şeydir. Bu çalışmayı kendi yararınıza kullanın! İnsanlardan sadece yardım istemeyin.

İstediğini çekmek için, aslında bilinçli ve stratejik olarak ne istediğinizi düşünmek ve buna odaklanmak zorunda. Daha sonra, bunu gerçekleştirmek için yardım istemek için kullandığınız aynı dört stratejileri kullanarak bir tür eylem yapmanız gerekir. Kanepende otururken istediğini elde edemezsin. Orada kendinizi koymak ve kişi, e-posta, telefon ve sosyal medya yoluyla ilgi teşvik etmek gerekir.